AcasăȘtiri BihorExemplu de spirit civic! Îmbrăcat elegant Bolojan nu s-a sfiit să se...

Exemplu de spirit civic! Îmbrăcat elegant Bolojan nu s-a sfiit să se aplece și să adune restul menajer lăsat de altcineva la întâmplare

Ilie Bolojan a fost surprins, vineri, în centrul municipiului Oradea, în timp ce ridică un ambalaj care nu îi aparține și îl duce la gunoi.

Edilul a fost surprins de fotograful orădean Sebi Tonț în timp ce aduna un ambalaj. Îmbrăcat elegant, într-o cămașă și în pantaloni de culoare închisă, Bolojan nu s-a sfiit să se aplece și să adune restul menajer lăsat de altcineva la întâmplare.

„Primarului din Oradea chiar nu îi este ruşine… să se aplece să ia o mizerie de pe jos şi s-o ducă la gunoi. Chiar dacă nu-i a lui #Bolojanîidevină!”, a scris fotograful pe Facebook.

Postarea a devenit populară printre internauți, în scurt timp de la publicare.

Vezi mai jos postarea:

URMĂREȘTE-NE ȘI PE

40,339FaniÎmi place
1,727CititoriConectați-vă
1,043CititoriConectați-vă
44CititoriConectați-vă
1,980AbonațiAbonați-vă

ULTIMELE ȘTIRI