Societatea UV FOREST SA din Borod angajează personal pentru contabilitate primară

883

Despre noiActivam in industria prelucrarii lemnului in vederea obtinerii de produse de mobilier din lemn masivAvem o experienta in domeniu de peste 20 aniNe recomanda seriozitatea, stabilitatea si sensibilitatea pentrufrumos.

Candidatul ideal:

Studii superioare in domeniul economic;
Experienta in contabilitate de minimum 1 an;
Experienta in operarea intr-un sistem informatic de contabilitate;
Sa aiba cunostinte de operare PC si Microsoft Office;
Abilitati foarte bune de comunicare si organizare a timpului, sarcinilor, activitatilor zilnice;
Spirit de echipa, perseverenta, proactivitate si orientare sprerezultate;
Persoana dinamica, autodidact;
Disponibilitatea de a invata lucruri noi;
Seriozitate si atentie la detalii in activitatea zilnica;
Gandire si capacitate de analiza si sinteza.

Program de lucru:

Lunivineri in intervalul orar 8:00 – 16:30 cu pauza de masainclusa de 30 minute.

Descrierea jobului:
Inregistrarea facturilor in contabilitate, emiterea facturilor si evidenta acestora;

Operare registru de casa;

Intocmire deconturi de cheltuieli;

Operare plati prin Internet Banking;
Inregistrarea extraselor bancare;

Intocmire situatii la zi referitoare la creante si datorii clienti;

Evidenta stocurilor, introducerea datelor si prelucrarea tuturoroperatiunilor de gestiune (intrari, iesiri, bonuri de consum, productie,  transferuri);

Atributii privind resursele umane (angajari, incetari, suspendariale contractelor de munca, planificare concedii, pontaje, salarii, etc.);

Descarcare gestiune marfa si materii prime;

Corespondenta email;

Intocmirea de oferte catre potentialii clienti si urmarireaacestora;

Comunicare eficienta cu potentialii clienti;

Preluarea comenzilor online si telefonic;

Intocmire si predare fise de comanda departamentului de productie;

Intocmire contracte, facturi si avize pentru clienti in bazacomenzilor primite si evidenta acestora;
Pregătirea diverselor situații și rapoarte solicitate de superiori.

Beneficii:
Pachet salarial atractiv;
Formare si dezvoltare continua;
Mediu de lucru modern si placut;
Stabilitate.

Toate CV-urile se vor depune la adresa de email office@uvforest.ro sau personal la sediul nostru din localitateaBorod, Comuna Borod nr. 391, judetul Bihor.

Pentru alte detalii si informatii va rog sa ne contactati la numarul de telefon 0720 333 520.

Adrian Fora
Fondator și Redactor-șef al AlesdOnline, Adrian Fora lucrează în presa locală din 2007, este membru al Uniunii Ziariștilor Profesioniști din România și al Asociaţiei DJ-lor Profesionişti din România. A început să lucreze ca Dj, reporter și apoi ca redactor-șef în redacția Radio Transilvania Aleșd. Scrie reportaje pe care le ilustrează adesea cu fotografii și informații din toate domeniile de activitate, plecând de la administrație și politică și ajungând pâna la sport sau la viața agitată a orașului Aleșd și a celorlalte localități din Bihor. Crede că baza meseriei de jurnalist stă în munca de teren și în discuțiile cu oamenii.