MARTECHIM din Aleșd angajează

1689
MARTECHIM Aleșd
Foto©️ AlesdOnline

Magazinul de vopsele MARTECHIM situat în orașul Aleșd strada Bobalna nr. 101 angajează agent(ă) de vânzări și gestionar(ă).

Cerinte :

  • Studii medii sau studii superioare.
  • Cunostinte nivel mediu aplicatii office.
  • Cunostinte de baza in procesele specifice muncii de vanzare.
  • Experienta intr-o pozitie similara prezinta avantaj.
  • Persoana capabila sa ia decizii.
  • Persoana organizata, analitica, motivata, comunicativa.
  • Abilitatea de a lucra in echipa si a-si sincroniza activitatea cu ceilalti colegi.

Responsabilitati:

– receptionare si manipulare marfa

– pregatire vopsele dupa cod de culoare

– facturare, incasare, ofertare, consiliere clienti.

– disponibilitate pentru deplasare in judetul Bihor.

Se ofera:

  • Pachet salarial competitiv
  • Bonusuri periodice in functie de implicare si realizari

Cei interesați sunt rugați să trimită un email la adresa [email protected] sau să sune la numărul de telefon: 0753 106 003

Urmărește-ne și pe Google News