MARTECHIM din Aleșd angajează

1522
MARTECHIM Aleșd
Foto©️ AlesdOnline

Magazinul de vopsele MARTECHIM situat în orașul Aleșd strada Bobalna nr. 101 angajează agent(ă) de vânzări și gestionar(ă).

Cerinte :

  • Studii medii sau studii superioare.
  • Cunostinte nivel mediu aplicatii office.
  • Cunostinte de baza in procesele specifice muncii de vanzare.
  • Experienta intr-o pozitie similara prezinta avantaj.
  • Persoana capabila sa ia decizii.
  • Persoana organizata, analitica, motivata, comunicativa.
  • Abilitatea de a lucra in echipa si a-si sincroniza activitatea cu ceilalti colegi.

Responsabilitati:

– receptionare si manipulare marfa

– pregatire vopsele dupa cod de culoare

– facturare, incasare, ofertare, consiliere clienti.

– disponibilitate pentru deplasare in judetul Bihor.

Se ofera:

  • Pachet salarial competitiv
  • Bonusuri periodice in functie de implicare si realizari

Cei interesați sunt rugați să trimită un email la adresa [email protected] sau să sune la numărul de telefon: 0753 106 003

Fondator și Redactor-șef al AlesdOnline, Adrian Fora lucrează în presa locală din 2007, este membru al Uniunii Ziariștilor Profesioniști din România și al Asociaţiei DJ-lor Profesionişti din România. A început să lucreze ca Dj, reporter și apoi ca redactor-șef în redacția Radio Transilvania Aleșd. Scrie reportaje pe care le ilustrează adesea cu fotografii și informații din toate domeniile de activitate, plecând de la administrație și politică și ajungând pâna la sport sau la viața agitată a orașului Aleșd și a celorlalte localități din Bihor. Crede că baza meseriei de jurnalist stă în munca de teren și în discuțiile cu oamenii.