Joi, 19 noiembrie, la ora 19.00, pe drumul comunal 172/A, în localitatea bihoreană Cacuciu Nou, polițiștii rutieri din Aleșd au depistat în trafic un bărbat de 52 de ani, din comuna Măgeşti, județul Bihor, în timp ce conducea un autoturism, fără a poseda permis de conducere pentru nicio categorie de autovehicule.
De asemenea, joi, 19 noiembrie, la ora 14.15, pe drumul comunal 67, în localitatea bihoreană Gepiș, polițiștii Secției nr.5 de Poliție Rurală Oradea – Postul de Poliție Lăzăreni au depistat în trafic un localnic de 35 de ani, în timp ce conducea un autoturism, fără a deține permis de conducere pentru nicio categorie de autovehicule.
Tot joi, 19 noiembrie, la ora 13.50, în localitatea bihoreană Gepiu a fost depistat în trafic, un tânăr de 22 de ani, din Gepiu, în timp ce conducea un autoturism, fără a poseda permis de conducere pentru nicio categorie de autovehicule.
În fiecare dintre cazuri a fost întocmit dosar de cercetare penală.


































