AcasăȘtiri LocaleBorodLăsată nesupravegheată, o fetiţă de trei ani a ajuns la spital, lovita...

Lăsată nesupravegheată, o fetiţă de trei ani a ajuns la spital, lovita de un biciclist în Borod

Marți, 4 iunie, la ora 19.50, în localitatea bihoreană Borod, un minor de 15 ani, din Cornițel, județul Bihor, în timp ce circula pe bicicletă,

a acroșat o minoră de trei ani, din comuna Apateu, județul Arad, care se afla nesupravegheată, pe partea carosabilă.

În urma evenimentului rutier, minora de trei ani a suferit leziuni pentru îngrijirea cărora a fost transportată la spital.

Polițiștii rutieri continuă cercetările pentru stabilirea cu exactitate a cauzelor și împrejurărilor producerii accidentului rutier.

URMĂREȘTE-NE ȘI PE

40,430FaniÎmi place
1,724CititoriConectați-vă
1,042CititoriConectați-vă
44CititoriConectați-vă
1,990AbonațiAbonați-vă

ULTIMELE ȘTIRI