AcasăȘtiri BihorImpact între două autoturisme la intrarea în Oșorhei. O persoană a ajuns...

Impact între două autoturisme la intrarea în Oșorhei. O persoană a ajuns la spital

Un accident rutier în care au fost implicate două autoturisme s-a produs miercuri dimineață, 24 iunie, la intrarea în localitatea Oșorhei. Autoritățile au fost alertate cu privire la incident în jurul orei 8:55.

În urma coliziunii, o persoană a necesitat îngrijiri medicale la fața locului, fiind ulterior transportată la spital pentru investigații și tratament de specialitate.

Potrivit purtătorului de cuvânt al Inspectoratului de Poliție Județean Bihor, comisar-șef Alina Fărcuța, circulația rutieră în zonă se desfășoară pe o singură bandă, sub supravegherea și dirijarea polițiștilor prezenți la fața locului.

Polițiștii efectuează cercetări pentru a stabili cu exactitate cauzele și împrejurările în care s-a produs accidentul.

URMĂREȘTE-NE ȘI PE

40,648FaniÎmi place
1,723CititoriConectați-vă
1,042CititoriConectați-vă
44CititoriConectați-vă
1,990AbonațiAbonați-vă

ULTIMELE ȘTIRI