Orange Store din Alesd face angajări

2438

Vrei sa faci parte din echipa Orange Store Alesd? Aplica acum pentru postul de reprezentant vanzari in magazin.

Responsabilitati:

  • Promoveaza si vinde produsele si serviciile Orange in magazin
  • Identifica nevoile clientilor, propune cele mai bune solutii, ofera consiliere si raspunde solicitarilor acestora;
  • Asigura gestionarea stocului de marfuri si participa lunar la inventarul marfii din gestiune;
  • Verifica documentele pentru incheierea contractelor cu clientii Orange Romania, arhiveaza contractele si documentele financiar – contabile;
  • Se informeaza referitor la produsele si serviciile Orange Romania, este la curent cu noile tehnologii pentru a raspunde prompt si clar nevoilor clientilor.

Cerinte:

  • Bune cunostinte de utilizare a PC-ului (pachet Microsoft Office)
  • Nivel studii – minim nivel liceal
  • O buna cunoastere a tehnicilor de comunicare moderne si a suporturilor pentru utilizarea acestora, Interes pentru tehnologii noi si intelegere a specificului pietei telecom;
  • Orientare catre client si rezultate; capacitate de a transpune in actiuni concrete pentru indeplinirea obiectivelor calitative si cantitative
  • Abilitati de comunicare, relationare, prezentare si negociere;
  • Munca in echipa, initiativa, planificare, persoana ambitioasa si serioasa
  • Atitudine pozitiva, capacitate permanenta de a asimila informatii noi

Beneficii:

• program -de luni pana vineri,8 ore /zi.

• salar fix + bonusuri in functie de performanta, corelate cu realizarile individuale si ale echipei

• Un mediu de lucru placut, modern si dinamic

• Training-uri si cursuri online pentru perfectionare continua

Adu CV-ul actualizat in magazinul Orange Store din Pta. Unirii langa Banca Transilvania din Aleșd sau trimite-l pe email la adresa [email protected], iar daca experienta si profilul tau sunt relevante in raport cu postul disponibil, te vom contacta.

Fondator și Redactor-șef al AlesdOnline, Adrian Fora lucrează în presa locală din 2007, este membru al Uniunii Ziariștilor Profesioniști din România și al Asociaţiei DJ-lor Profesionişti din România. A început să lucreze ca Dj, reporter și apoi ca redactor-șef în redacția Radio Transilvania Aleșd. Scrie reportaje pe care le ilustrează adesea cu fotografii și informații din toate domeniile de activitate, plecând de la administrație și politică și ajungând pâna la sport sau la viața agitată a orașului Aleșd și a celorlalte localități din Bihor. Crede că baza meseriei de jurnalist stă în munca de teren și în discuțiile cu oamenii.