Bonavilla Complex angajează contabil cu experiența

552
Bonavilla Aleșd
Foto ©️ Bonavilla Complex

Suntem in căutarea unui contabil cu experiența, care v-a face parte din echipa noastră financiară și care v-a raporta contabilului șef.

Responsabilitățile specifice vor include:

  • verificarea documentelor primare și arhivarea in bune condiții
  • contabilizarea facturilor de la furnizori interni/ externi
  • rapoarte vânzări
  • stocuri
  • alte activități specifice postului

Profilul candidatului:

  • absolvent studii superioare
  • abilitați numerice, capacitate de analiza
  • autodisciplina, perseverenta , dorința de progres
  • atent la detalii și capacitatea de a rezolva orice problema
  • cunoașterea de operare ale unor sisteme informatice de contabilitate
  • abilitați de comunicare și lucru in echipa

Se oferă:

  • posibilitatea de a lucra intr o firma serioasă
  • posibilitatea de a-și construi și consolida cariera
  • posibilitatea de a face parte dintr un colectiv ambițios și stabil
  • mașina de serviciu
  • telefon mobil
  • salar atractiv, in fuctie de rezultat

Cei interesați sunt rugați sa trimită CV pe adresa de mail [email protected]. Informații suplimentare obtineti la numarul de telefon 0758093312 – Madalina Bona.

Urmărește-ne și pe Google News