AcasăȘtiri LocaleAleșdÎncă un accident cu un pieton lovit pe zebră în Aleșd

Încă un accident cu un pieton lovit pe zebră în Aleșd

Tot duminică seară, în Aleşd, la 3 minute diferență, după accidentul în care a fost implicat primarul orașului Aleșd într-o altă parte a oraşului, și tot pe „zebră” a avut loc un alt accident.

În acest caz, o victimă a fost preluată de medicii urgentişti şi transportată la Unitatea de Primire a Urgențelor din Spitalul Județean, cu traumatism cranian.

Victima, este un agent de poliţie de la Biroul de Ordine Publică a Poliţiei Aleşd. Acesta a fost lovit de un autoturism în timp ce traversa pe o trecere de pietoni, în drum spre serviciu.

UPDATE: Poliţistul a scăpat doar cu o plagă la nivelul capului, care a fost suturată de medicii Unităţii de Primire a Urgenţelor din Spitalul clinic judeţean Oradea.

polițist lovit pe zebră în Aleșd

URMĂREȘTE-NE ȘI PE

40,946FaniÎmi place
1,720CititoriConectați-vă
1,043CititoriConectați-vă
44CititoriConectați-vă
2,030AbonațiAbonați-vă

ULTIMELE ȘTIRI