24.2 C
Aleşd
luni, 29 aprilie 2024

RETIC GARDURI SRL angajează manipulant marfă

RETIC GARDURI SRL angajează manipulant marfă pentru depozitul din localitatea Gheghie, județul Bihor.

- Publicitate -

Cerințe:

  • Permis de conducere categoria B
  • Capacitatea de a lucra într-un mediu de lucru dinamic (rezistență la efort)
  • Capacitatea de a lucra atât în echipă cât și singur.
  • Candidatul să fie responsabil și punctual.
  • Cunoaștere limbă slovacă (prezintă avantaj).

Responsabilități:

  • Manipularea mărfurilor și paleților din depozit: (paletare / înfoliere / mutare / încărcare / descărcare )
  • Asigurarea controlul și expedierea articolelor, mărfurilor, cutiilor și paleților.
  • Verficare înainte de expediere dacă marfa a fost aranjată și înfoliată corespunzător.

Se oferă:

  • salariu motivant

    Program de lucru: Luni – Vineri (08:00-17:00). Persoanele interesate sunt rugate sa sune la numarul de telefon: 0728 637 996

URMĂREȘTE-NE ȘI PE

35,441FaniÎmi place
1,737CititoriConectați-vă
971CititoriConectați-vă
44CititoriConectați-vă
1,580AbonațiAbonați-vă

ULTIMELE ȘTIRI