Simona Halep a anunțat că a fost testată pozitiv cu noul coronavirus. Românca se află în țară și a postat anunțul pe contul personal de Twitter.
Aceasta anunță că se autoizolează acasă și se recuperează.
Jucătoarea de tenis scrie că are simptome ușoare: „Mă simt bine … vom trece prin asta împreună”.


































