AcasăȘtiri SportSimona Halep a fost testată pozitiv cu noul coronavirus. Se află în...

Simona Halep a fost testată pozitiv cu noul coronavirus. Se află în izolare

Simona Halep a anunțat că a fost testată pozitiv cu noul coronavirus. Românca se află în țară și a postat anunțul pe contul personal de Twitter.

Aceasta anunță că se autoizolează acasă și se recuperează.

Jucătoarea de tenis scrie că are simptome ușoare: „Mă simt bine … vom trece prin asta împreună”.

URMĂREȘTE-NE ȘI PE

40,358FaniÎmi place
1,725CititoriConectați-vă
1,042CititoriConectați-vă
44CititoriConectați-vă
1,990AbonațiAbonați-vă

ULTIMELE ȘTIRI