AcasăȘtiri LocaleAleșdOcolul Silvic Aleşd valorifică lemn de foc la Peștiș

Ocolul Silvic Aleşd valorifică lemn de foc la Peștiș

Joi, 28.03.2019, a avut loc recepția finală a lucrărilor de amenajare a Depozitului pentru lemn Peştiş.

„Ocolul Silvic Aleşd valorifică lemn pentru încălzire prin vânzare directă către persoane fizice şi instituții bugetare, din depozit, la prețul de 267,75 lei/mc, respectiv 174 lei/ metru ster, din diverse specii tari (fag, frasin, carpen, cer etc). Prețurile conțin TVA. La cerere se asigură transportul la beneficiar, contracost. Pentru mai multe detalii vă aşteptăm la sediul OS Aleşd. Oferta mai detaliată va fi transmisă către primărie pentru afişare şi instituțiilor bugetare,” a scris Cipleu Sorin Leontin, șef OS Aleșd într-o postare pe pagina sa de Facebook.

URMĂREȘTE-NE ȘI PE

40,400FaniÎmi place
1,724CititoriConectați-vă
1,042CititoriConectați-vă
44CititoriConectați-vă
1,990AbonațiAbonați-vă

ULTIMELE ȘTIRI