AcasăȘtiri LocaleAleșdAccident în Aleșd: Două mașini s-au ciocnit într-o intersecție

Accident în Aleșd: Două mașini s-au ciocnit într-o intersecție

Accident în Aleșd luni dimineață. O femeie, a avut nevoie de îngrijiri medicale după ce mașinile s-au ciocnit într-o intersecție.

Accidentul a avut loc în apropierea Pieței din Aleșd, la intersecția DN1 cu strada către cartierul Obor. Poliția Rutieră investighează cazul. Una dintre victime a fost transportată la spital.

Din primele informații, șoferița uneia dintre mașini, nu a acordat prioritate celuilalt vehicul.

Știre în curs de actualizare …

URMĂREȘTE-NE ȘI PE

40,429FaniÎmi place
1,724CititoriConectați-vă
1,042CititoriConectați-vă
44CititoriConectați-vă
1,990AbonațiAbonați-vă

ULTIMELE ȘTIRI